Сделать домашней|Добавить в избранное
 
 
» » СОВЕТСКИМИ ОФИЦЕРАМИ подана апелляционная жалоба

СОВЕТСКИМИ ОФИЦЕРАМИ подана апелляционная жалоба

Автор: admin от 30-06-2017, 07:46
СОЮЗОМ СОВЕТСКИХ ОФИЦЕРОВ УКРАИНЫ в Днепропетровский апелляционный административный суд подана апелляционная жалоба.
 
После акции БЕССМЕРТНОГО ПОЛКА в Днепропетровске все нац"патриоты" активизировались и под давлением принудили суд принять такое похабное решение....
 

 
15.06.2017 года решением Днепропетровского окружного административного суда было принято решение о запрете общественной организации СОЮЗ СОВЕТСКИХ ОФИЦЕРОВ УКРАИНЫ
Мотивированное решение Председатель Марченко В.В. получил 21 июня 2017 года.
С момента получения мотивированного решения суда  - срок подачи апелляции 10 дней.
                                                         
 
До Дніпропетровського апеляційного адміністративного
                                                          суду,49000, м. Дніпро,пр. ім. Газети "Правди”, 29
                                                                         адміністративна справа №804/8478/14               
                                               
через:     Дніпропетровський окружний адміністративний суд,
                                                                                             49089, м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4                                                                             
Позивач:    Головне територіальне управління юстиції в Дніпропетровській області,
                                                       проспект Дмитра Яворницького, 21А,  м. Дніпро, Дніпропетровська область,
                                                         49000, тел. 0562 467 065
 
Особа, яка подає апеляційну скаргу,  відповідач:         
                                                       
Дніпропетровська міська громадська організація
«Союз радянських офіцерів України»,
 
 Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на  предмет спору:
                                                       Прокуратура Дніпропетровської області,
проспект Дмитра Яворницького, 38,
                                                    м. Дніпро, Дніпропетровська область, 49000, тел. 056 718 1433

                                                   
                                                     Дата подачі апеляційної скарги – 29.06.2017  

   
 АПЕЛЯЦІЙНА  СКАРГА

на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного судувід 15.06.2017 по адміністративній справі №804/8478/14(у порядку ст.ст.49, 185, ч.1 та ч.2 ст.186 КАС України) 
 
Особа, яка подає апеляційну скаргу, відповідач ознайомившись із змістом мотивувальної частини постанови Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 15.06.2017 по адміністративній справі №804/8478/14, зокрема мотивів, з яких суд дійшов до висновків, закону, яким керувався, постановляючи оскаржувану постанову законно та обґрунтовано вважає, що її ухвалено при неповному з’ясуванні всіх істотних обставин, що мають значення для справи. При очевидній невідповідності висновків суду обставинам справи та грубому порушенні норм матеріального права. Суд першої інстанції фактично само усунувся від здійснення правосуддя.
Дніпропетровська міська громадська організація «Союз радянських офіцерів України», відповідач вважає її (постанову суду) незаконною і необґрунтованою у цілому та такою, яка підлягає скасуванню з прийняттям нової постанови, якою у задоволенні адміністративного позову Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області слід відмовити у повному обсязі звертаючи з наступного.
 
15.06.2017 року суддею Дніпропетровського окружного адміністративного суду в адміністративній справі №804/8478/14, за наслідками розгляду адміністративного позову Дніпропетровське міського управління юстиції про заборону Дніпропетровської міської громадська організації «Союз радянських офіцерів України», код ЄДРПОУ – 36959893, зареєстровану за адрескою, вул. , м.Дніпро.
Позовні вимоги мотивовані тим, що Дніпропетровська міська громадська організація «Союз радянських офіцерів України» вчиняла дії які суперечать статутним цілям організації та спрямовані на порушення суверенітету та територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, розпалювання міжетнічної ворожнечі, посягає на права і свободи людини, порушення громадського порядку, насильства.
Судом першої інстанції грубо проігноровано та взагалі не взято до уваги, що приводом проведення протестних мітингів починаючи з 23.02.2014 року в м.Дніпропетровск було по перше – повалення пам’ятника В.І.Леніну на пл.Леніна в м. Дніпропетровськ та обурення громадян щодо державного перевороту в столиці Україні місті Києві та насильницького відлучення від влади законно обраного Президента Віктора Януковича.Суд першої інстанції взагалі не звернув увагу і надав оцінку тому, що позивач посилається на показання свідків та відео матеріали подій початку 2014 року які в повній мірі не відображають реальну ситуацію, а тому судом було винесено постанову під тиском людей, які не були присутні на мітингах, а їхні докази грунтувались на обривчастих відеоматеріалах.
Судом першої інстанції проігноровано, що:- в порядку у порядку статей 49, 157 КАС України було заявлено клопотання про закриття адміністративного провадження так, як 29.07.2016 року старшим слідчим в ОВС слідчого відділу УСБУ в Дніпропетровській області Соломійчуком Ю.Ю. винесено постанову про закриття кримінального провадження №12014040640000898 на підставі п.2 ч.1 статті 284 КПК у зв'язку з відсутністю в діяннях складу кримінального правопорушення.
Дане кримінальне провадження №12014040640000898 було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч.ч. 1 та 2 статті 110 КК України;- підставами для звернення органів прокуратури до адміністративного суду стало існування зазначеного вище кримінального провадження №12014040640000898 та висновку експертизи (яка була проведена в межах цього кримінального провадження).  
При цьому,  у зазначеній вище постанові про закриття кримінального провадження №12014040640000898 встановлено, що згідно висновків експертів не міститься закликів до вчинення дій з метою змінення меж території та державного кордону України, на порушення порядку встановленого Конституцією України.Дана постанова від 29.07.2016 про закриття кримінального провадження №12014040640000898 не скасована та діє.
Слід звернути увагу, що так названі свідки посилаються на те, що 01.03.2014 року біля Дніпропетровської міськради було піднято прапор РФ – триколор.З приводу підняття триколора РФ в матеріалах кримінального провадження зазначалось, що прапор  РФ – було піднято в знак дружби братніх країн України та Російської Федерації і тому, що триколор РФ символізує митний союз. Організація «Союз радянських офіцерів Украіни» виступала за вступ України до митнього союзу, а піднятий біля міськради прапор Європейського союзу, був піднятий без думки громадян які виступали за вступ України до такого Союзу, а триколор було піднято на місце бендерівського червоно-чорного шматка тканини.
Звертаючи увагу на викладене, судом першої інстанції не оцінено достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, не вибравши закон та норму закону, яка підлягає застосуванню.
З урахуванням вищенаведеного, є очевидним, що суд першої інстанції не врахував вищевказані обставини, дав невірну оцінку наданим сторонами доказам та їх доводам, неправильно застосував норми матеріального, у зв’язку із чим невірно вирішив спір.
Згідно ст.198 та ст.202 КАС України, за наслідками розгляду апеляційної скарги на постанову суду першої інстанції суд апеляційної інстанції скасовує її та ухвалює нове рішення, якщо визнає, що висновки суду не відповідають обставинам справи та судом порушено норми матеріального або процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи.
      Відповідно до вимог ч.3 ст.187 КАС України, позивач та його представник заявляє (зазначає) про бажання взяти участь у судовому засіданні по розгляду Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом даної апеляційної скарги постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду.  На підставі вищенаведеного та  керуючись ст.ст.6, 13, ст.103, ст.ст.185-187, 189, 195, 198, 202, 205 КАС України, - 
 
П Р О Ш У:
  1.    Прийняти апеляційну скаргу громадської організації «СОЮЗ РАДЯНСЬКИХ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ» до свого провадження та постановити ухвалу про відкриття апеляційного провадження. 2. Скасувати постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 15.06.2017 року в адміністративній справі №804/8478/14 та прийняти нову постанову, якою адміністративний позов громадської організації «СОЮЗ РАДЯНСЬКИХ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ» задовольнити у повному обсязі.  
Додаток: (для суду) 
1.      Постанова  Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 28.07.2015 в адміністративній справі №804/8478/14 (копія, на 4 .арк.);  
2. Копія апеляційної скарги відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі ( 3  примірника, на  12 арк.).
 

 
    Голова ради громадської організації «СОЮЗ РАДЯНСЬКИХ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ»                              Марченко В.В.    

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 2 дней со дня публикации.


 

Советский Центр.
Союз Советских Офицеров